KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688419
nr 1468 8419
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Maskeradbal. Signerad, blandteknik, 20x27, yttermått inklusive ram: 27x33 cm
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:29:35
23/5 15:11:38